Partneři

Chcete s námi spolupracovat? Chcete si vydělat peníze? Tak čtěte dále.

 

Provozujeme affiliate nebo-li provizní systém, díky kterému si mnoho lidí může vydělat.

 

Co je to provizní systém?

Jedná se o systém, v němž po zaregistrování obdržíte partnerský kód a speciální odkazy s Vaším partnerským kódem. Pokud tyto odkazy někde umístíte (např. na Váš web, blog, ve veřejném fóru či v diskuzi, apod. nebo jej třeba pošlete kamarádovi e-mailem) a některý z lidí, co ho uvidí, na něj klikne, bude přesměrován na náš e-shop a náš systém automaticky rozpozná, že přišel přes Váš odkaz. Pokud v našem obchodě následně objedná, vytvořenou objednávku uhradí a převezme, získáte nárok na odměnu z ceny jeho objednávky.

Jaká je výše odměny?

Výše odměny se určuje v procentech z ceny objednávky, kterou Vámi doporučený člověk vytvoří a uhradí. Začínáte na 10% z ceny a časem Vám může být v případě velmi dobrých výsledků procentuální odměna ještě navýšena. (do ceny objednávky se nazapočívá cena dopravy a další případné poplatky)

Příklad výdělku

Člověk, kterého doporučíte a přijde do našeho obchodu přes Váš odkaz, nakoupí a uhradí objednávku např. za 6500,- Kč. Vy tím získáváte nárok na odměnu 10% z této ceny, tedy na 650,- Kč.

A to není vše!

Pokud člověk, který přijde na náš e-shop z Vašeho odkazu, hned neobjedná, nic se neděje. Může objednat třeba až za 60 dní, což je maximální doba a provize Vám bude stále započítána. (pokud si nepřeinstaluje mezitím počítač či jinak nesmaže cookies, což je informace o tom, že jste ho doporučil Vy a ukládá se mu na pc)

Jak začít spolupracovat?

Zaregistrujte se do našeho provizního systému klikem zde. Následně po kliknutí na odkaz, který se bude nacházet ve zprávě, která Vám přijde z našeho e-shopu na Váš e-mail, se přihlašte zde. Poté přejděte do sekce pro partnery, která se nachází zde.

 

Tam si zkopírujte kód, který chcete (k dispozici je kód pro zobrazení odkazu nebo kód pro zobrazení reklamního flash banneru o rozměrech 468*60 px) a vložte ho na svůj web, blog, do vhodné diskuze apod. Pozor ale na SPAM! Kde je vkládání takových odkazů nebo bannerů zakázáno, tam jej vkládat nesmíte. Pokud tak učiníte, může Vám být smazán Váš partnerský účet u naší společnosti, a to bez nároku na vydělanou odměnu.

 

V této sekci dále najdete také stav Vašeho provizního účtu v českých korunách a výši Vaší aktuální procentuální odměny.