Obchodní Podmínky

 1. Garance zpětného zaslání, zrušení objednávky

  Zákazník má právo na odstoupení od objednávky o kterém neprodleně informuje jazykove-kurzy24 na emailové adrese info@jazykove-kurzy24.cz nebo poštou na naší adrese. Po zrušení objednávky budou Vaše data samozřejmě z našeho systému vymazána.

  Nosiče dat (Software na CD-ROM, DVD-ROM, Audio-CD):
  Zákazník má právo vrátit nepoužité, nepoškozené a nevybalené zboží z originálních obalů do 14 dnů zpět na adresu sídla naší firmy. Toto učiní tak, že zboží řádně zabezpečí proti poškození a doporučeně odešle poštou (ne na dobírku).

  U online doručeného zboží (např.Software ke ztažení) není zpětné vrácení zboží možné.

  Při vrácení zboží přiložte prosím Vaši originální fakturu a připište rovněž Vaše bankovní spojení, na které Vám bude Vámi zaplacená částka uhrazena.

 2. Postup při objednání

  Objednávka u Jazykove-kurzy24.cz probíhá bezpečně a rychle. Po vyplnění objednávkového formuláře obdržíte E-Mailem online fakturu a zároveň potvrzení o objednání Vašeho jazykového kurzu. Poté můžete v klidu uvedenou částku zaplatit bankovním převodem, prostřednictvím PayPal nebo přes Moneybookers. Slovenští klienti mají možnost platby na naše slovenské konto vedené v Eurech.
  V případě nezaplacení od nás obdržíte připomenutí k zaplacení E-Mailem.
  V případě zakoupení verze ke stáhnutí Vám bude během jednoho pracovního dne po obdržení platby zaslán na Vaši E-Mailovou Adresu Link, díky kterému si pak Váš softwarový kurz bezpečně a rychle stáhnete na Váš počítač. V případě zakoupení CD-ROM nebo DVD-ROM dostanete Vaše zboží zaslané poštou do nejpozději 5 pracovních dnů po zaplacení na Vámi udanou adresu. Vyhrazujeme si právo zasílat poštou pouze celé Sady kurzů, nikoliv jednotlivé kurzy. Jednotlivé kurzy je možno obdržet pouze přes download.

 3. Bezpečnost

  Jelikož nám nezasíláte žádná data Vaší kreditní karty či banky, je objednávání u nás bezpečné.

 4. Ochrana dat a soukromá sféra

  Vaše Jméno, Adresa, E-Mail, stejně tak jako Vaše bankovní spojení nebude předáno jiným osobám. U nás je rovněž možná anonymní objednávka.


 5. Po Vaší objednávce

  Po odeslání Vaší objednávky a po přijmutí Vaší objednávky ze strany jazykových-kurzů24.cz se stává Vaše objednávka pro obě strany závaznou. Po Vaší objednávce jsme v případě nezaplacení oprávněni Vám platbu prostřednictvím E-Mailu připomenout a v případě opětovného nezaplacení z Vaší strany připomínku zopakovat. Jsme rovněž oprávněni Vám zaslat E-Mailem dotazník, na který ovšem nemusíte reagovat. Objednané zboží bude zasláno až po připsání Vámi zaplacené částky na naše konto.

 6. Záruka a odpovědnost

  Na naše dodané produkty poskytujeme záruku 24 měsíců, pokud nepřichází na řadu žádný z následujících bodů.
  V případě nedostatků našich dodaných produktů, ke kterým patří absence slíbených vlastností, jsme povinni chybný produkt vylepšit nebo nově dodat.
  V případě, že by jednotlivé Vámi objednané produkty již nebyly dodávány, dostanete již zaplacenou částku převodem na Vaše konto zpět.
  Společnost Jazykové-kurzy24.cz nepřebírá odpovědnost za přímé a nepřímé škody, jakožto za následné škody jakékoliv podstaty a za výpadky, které vzniknou vyšší mocí nebo internetovými problémy či výpadky.
  Zákazník je sám plně odpovědný za splnění všech zákonem předepsaných ustanovení při využívání našich služeb.

 7. Vyloučení záruky

  Všechny popisy, tipy, webové stránky, programy, grafiky, materiály atd. byly sestaveny dle našeho nejlepšího vědomí a pečlivě testovány. Přesto se chyby v sofware nenechají úplně vyloučit. Proto nepřebíráme žádnou záruku za možné chyby nebo následné chyby, které vzniknou ve spojení s použitím; provádění, zavádění, úplností těchto popisů tipů, programů, grafik a materiálů na našich webových stránkách. Za omyly, tiskové chyby a chyby v přenosu dat nepřebíráme odpovědnost. Vyobrazení našich produktů na našich webových stránkách se může lišit od dodávaného zboží, jelikož se jedná jen o vzorová zobrazení. Všechny názvy produktů jsou ochranné známky vydavatele.

 8. Ceny

  Se změnou cen našeho Online-Shopu ztrácí předešlé ceny svoji platnost. Všechny ceny jsou konečné. Nejsme plátci DPH.

 9. Platnost

  Platí výlučně tyto Obchodní podmínky ve své formě v okamžiku objednávky. Odlišné podmínky nebudou uznány.

 10. Změna služeb

  Pokud firma Jazykové-kurzy24 nabízí dodatečné nezpoplatněné služby, ponechává si právo zastavení těchto služeb, bez toho, aby z toho zákazník vyvozoval požadavky. Dále si Jazykové-kurzy24 vyhrazují právo služby rozšířit, měnit a nadále vylepšovat.

 11. Název firmy a sídlo

  Jazykové-kurzy24
  Mgr. Jan Prášek
  Rozvoj 93
  339 01 Klatovy 5
  Česká Republika

  IČO: 74861786