O nás

Naše adresa a název firmy:


Jan Prášek
Jazykové-kurzy24
Rozvoj 93
339 01 Klatovy 5
Česká Republika
info@jazykove-kurzy24.cz

IČO: 74861786Zákaznický servis/možnost kontaktu:

  • V případě dotazů k jednotlivým produktům nás prosím kontaktujte E-Mailem, který je vždy uveden pod příslušným produktem.
  • V případě všeobecných otázek nám prosím zašlete E-Mail na info@jazykove-kurzy24.cz (Prosíme, použijte tento E-Mail jen v případě dotazů, které nejsou zodpovězeny na našich internetových stránkách).O nás/historie firmy:

Firma Jazykové-kurzy24 je součástí skupiny Online Media World, významného výrobce jazykových softwarových kurzů v Německu, známého na německojazyčném trhu především specializací na méně rozšířené jazyky. Online Media World s více než 15-letými zkušenosti s vývojem jazykových kurzů je garantem kvality našich softwarových produktů. Jazykové kurzy pro český a slovenský trh byly vyvinuty a nahrány v německých studijích společnosti Online Media World. Veškeré audio nahrávky na našich softwarových výukových kurzech byly namluveny rodilými mluvčími. Společnost Jazykové-kurzy24.cz získala licenci pro český a slovenský trh v roce 2008 a je exkluzivním vlastníkem všech práv spojených s dalším vývojem a distribucí na Českém a Slovenském trhu. Skupina Online Media World je v současnosti se svým konceptem činná v následujícich zemích:

Německo: Sprachenlernen24
Itálie: Imparare-lingue
Portugalsko: Aprender-linguas
Španělsko: Idiomas PC
Slovensko: Jazykové-kurzy24

Distribuci našich kurzů na Slovensko zajišťuje Firma Global Business Vision s.r.o.


Podívejte se rovněž na naše další projekty: Jak se řekne,
to jsou MP3 pro Vás ve více než 60 jazycích světa zdarma ke ztažení.