Metoda


 • Nabízíme snadno ovladatelné jazykové počítačové kurzy s jasným, přehledným uspořádání­m
 • Velký výběr motivují­cí­ch metod i s testy
 • Jedinečná metoda dlouhodobé paměti
  vyvinutá na základě nejnovější­ch studijní­ch poznatků:
  Zapamatujte si naučené věci navždy ve Vaší­ dlouhodobé paměti!
 • Všechny texty a slovíčka jsou namluveny rodilými mluvčími
 • Kurzy pro všechny znalostní stupně
 • Shodně 42 lekcí v kurzech pro začátečníky a pokročilé, 21 v Expresním kurzu
 • Již přes 230.000 prodaných kurzů v rámci skupiny Online Media World (Německo, Itálie, Portugalsko, Španělsko, Česká Republika a Slovensko)
 • Nejnovější verze- 2016 kompletně přepracovaná
 • Pro Windows (rovněž Windows 7 a 10), Linux a Mac OS X, Android

Co je naším cílem:

Podpořit Vaši schopnost začít komunikovat a rozumnět v cizím jazyce. Díky našemu software v sobě tuto schopnost velice rychle naleznete. Počítačové výukové od Jazykové-kurzy24 kurzy jsou orientovány na potřeby každodenního mluvení. Ve všech dialozích se objevují situace, se kterými se při delším pobytu v cizí zemi nebo v každodenním kontaktu s partnerem hovořícím jiným jazykem jistě setkáte. Všechna Slovíčka a Texty byly namluveny rodilými mluvčími. Dialogy můžete číst na obrazovce, poslouchat je a vytisknout si je. Naše softwarové kurzy pro samouky Vás prostě budou každý den motivovat k dalšímu učení.


Autentický jazyk


Všechna slovíčka byla nahrána rodilými mluvčími. Takto se naučíte přímo autentický zvuk jazyka a správný přízvuk slov a vět.

První tři lekce jsou namluveny pomalu a zřetelně, abychom Vám usnadnili začátek, v dalších lekcích už slyšíte originální tempo řeči.

Máte možnost si poslechnout každé slovíčko a každou větu lekce samostatně a jak často chcete!


Multimediální zábava u učení


Naše výukové jazykové kurzy Vám nabízí mnoho možností jak rožšířit Vaši slovní zásobu tím, že si budete číst slovíčka na obrazovce, kliknutím myši si jej poslechnete, na klávesnici napíšete, kliknutím myši vyberete při cvičeních multiple choice nebo si je vytisknete jako seznam resp. na učební kartičky. Navíc se můžete všechna cvičení naučit inovativní metodou dlouhodobé paměti. Zobrazovat se Vám budou automaticky pouze ta slovíčka, která se ještě nenachází ve Vaší dlouhodobé paměti.Učební a testovací metody


Máte k dispozici množstí testovacích metod, abyste si systematicky rozšířili své znalosti. Pro každý učební typ se zde najde správná učební metoda. K dispozici máte následující testovací možnosti:
Metoda dlouhodobé paměti: Touto jedinečnou učební metodou Jazykových kurzů24 se všechna slovíčka naučíte systematicky, aniž byste je kdy zapomněli! Vyberte si Váš žádaný počet slovíček pro jednu učební jednotku a otestujte si své vědomosti na počítači. Všechna slovíčka, která jste pětkrát po sobě věděli, už se nebudou objevovat, protože se již nachází ve Vaší dlouhodobé paměti. Přesto zůstává počet testovaných slovíček stejný, protože stále přibývají nová. Metoda ultra dlouhodobé paměti: U této metody se také objeví slovíčka pětkrát po sobě, ale zdvojnásobuje se zde přestávka mezi jednotlivým opakováním. Na začátku učebního cyklu se slovíčko testuje již po jednom dni, protože je právě čerstvě naučené. Pauza před pátým opakováním je už dlouhá osm dní. Čím delší je pauza mezi jednotlivým opakováním, tím lépe si slovíčka natrvalo zapamatujete. Učební metoda dlouhodobé a ultra dlouhodobé paměti je Vám k dispozici jako zadávání textu, multiple choice i jako bleskové opakování.

Test: Číst nebo poslouchat slovíčka. Napište na klávesnici správný překlad a trénujte přitom pravopis.

Multiple choice: Přečtěte si nebo poslechněte slovíčka a vyberte ve cvičení multiple choice správné řešení.

Bleskové opakování: Nechte si zobrazit slovíčka na obrazovce a popřemýšlejte nad správným řešením. V rámci Vašeho výběru jazyků máte možnost si nechat zobrazovat slovíčka v cizí řeči nebo v češtině.

Čtení: Slovíčka či dialogy si můžete pohodlně číst na obrazovce nebo si je vytisknout a učit se je i na cestách.

Quickshow: Nechte si zobrazit slovíčka na obrazovce. Můžete si je přečíst, poslechnout a vytisknout. Nastavte si, jaká bude prodleva, než se na obrazovce objeví další slovíčko.

Slovník & HLedání: Zadejte do hledáčku slovo a nechte si ho přeložit.

Zakrytí: Přečtěte si nebo poslechněte slovíčka. Nechte si u jednotlivých slovíček zakrýt buď
cizí jazyk, nebo český překlad a přemýšlejte nad řešením.

Učení jednotlivě: Přečtěte si nebo poslechněte slovíčka nebo si je vytiskněte. U tohoto testu si můžete vybrat jazyk, který se Vám bude zobrazovat.

Učební kartičky: Slovíčka si můžete vytisknout na kartičky, abyste se mohli učit flexibilně kdekoliv. K tomu Vám slouží verze k tisku.

Diktát: Poslechněte si slovíčka a otestujte své znalosti a pravopis tím, že napíšete na klávesnici správné řešení.


Předčítaná slovíčka a dialogy

Všechna slovíčka byla nahrána rodilými mluvčími. Každé ze slovíček si můžete samostatně poslechnout a libovolně často zopakovat.

Při učení a testech se budou slovíčka automaticky přehrávat, pokud si to nastavíte.

Takto se naučíte jasnou výslovnost bez přízvuku a se správným akzentem!